Wirtualne Biuro Szczecin

Zapraszamy na stronę Twój Wirtualny Szczecin – Najtańszy Adres w Szczecinie.

Dlaczego wirtualne biuro?

Usługa wirtualnego biura jest stworzona dla osób, które nie posiadają potrzeby lub nie uważają za ekonomicznie uzasadnione wynajmowania lokalu pod siedzibę swojej firmy.

Poza podstawową korzyścią w postaci znacznego obniżenia kosztów można zaliczyć również:
1. Otrzymujesz od nas konkretny adres rejestrowy. Możesz go również wykorzystywać do celów informacyjnych i promocyjnych.
2. Nasze biuro jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, dzięki czemu zawsze odbierzemy przesyłki adresowane do Ciebie. O ich odbiorze zostaniesz poinformowany tego samego dnia.
3. Na Twoje wyraźne życzenie możemy otworzyć przesyłkę oraz wysłać jej skan tego samego dnia.
4. Dysponujemy również salą konferencyjną, która będzie idealna na spotkanie biznesowe lub spotkania doradcze.
5. Wirtualne biuro prowadzone jest przez wirtualnego asystenta z wieloletnim doświadczeniem, stąd też będziesz miał stały dostęp do usług eksperta po preferencyjnych cenach.
6. Przed naszym biurem nie ma strefy płatnego parkowania, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł nas odwiedzić, unikając jakichkolwiek niedogodności.

Jesteśmy lokalną firmą, której właściciel – wirtualny asystent od wielu lat ma kontakt z otoczeniem biznesu. Dzięki temu znamy oczekiwania przedsiębiorców, szanujemy ich czas oraz pieniądze. Dostarczając usługę wirtualnego biura, zyskasz pełny komfort prowadzenia działalności. Jeśli będziesz chciał skorzystać z wynajmu sali konferencyjnej, miejsca coworkingowego, czy usług doradcy biznesowego lub wirtualnego asystenta to zawsze wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom.

Elastyczność to słowo, które odmieniamy przez wszystkie przypadki, aby dostarczyć usługę szytą na miarę.

Ofertę pakietów oraz cennik usług dodatkowych znajdziesz tutaj. Jeśli masz indywidualne potrzeby, napisz do nas o nich. Obiecujemy, że wspólnie wypracujemy optymalne rozwiązania dla Ciebie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Twój Wirtualny Szczecin