Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych jest ogólnodostępną, bezpłatną bazą ofert usług szkoleniowych i doradztwa dzięki, którym instytucje oraz osoby prywatne mogą rozwijać kompetencje oraz zamierzone cele edukacyjne i biznesowe. Baza powstałą z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników i to dla nich jest głównie dedykowana. BUR daje możliwość uzyskania nawet do 80% dofinansowania dla szkolenia lub doradztwo.

Wsparcie Wirtualnego Asystenta

Jeżeli masz potrzebę rozwoju kwalifikacji własnych lub swoich pracowników to możemy Cię wesprzeć. Zespół wirtualnego asystenta przeprowadzi analizę potrzeb szkoleniowych, którą następnie porówna z ofertami występującymi na rynku. Po znalezieniu właściwej usługi wypełnimy za Ciebie wszystkie formalności związane z aplikowaniem o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Natomiast po odbytej usłudze wypełnimy również dokumenty rozliczające pozyskaną dotację.

Co w przypadku, gdy nie ma interesującego Ciebie szkolenia na rynku lub odbywa się ono daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Jeżeli będzie to możliwe to przygotujemy i zorganizujemy takie szkolenie w Twojej okolicy, ponieważ najważniejszą zaletą BUR jest działanie na zasadzie popytowej, co oznacza, że Klient ma realny wpływ na kształtowanie oferty szkoleń i doradztwa.

Nie odkładaj rozwoju na później.

Podnieś kwalifikacje i zdobądź praktyczną wiedzę już dziś.

Jesteś zainteresowany szkoleniami?

Napisz na asystentzdalny@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu +48 517 937 477.