Witam Was na samym początku tego bloga. Najtrudniej jest postawić pierwszy krok, a porzucając wyświechtane metafory, najciężej przenieść fazę pomysłu do etapu realizacji. Tym bardziej cieszy mnie, że moja przygoda się rozpoczyna, a Ty czytasz te słowa.

Podążając za tematyką strony internetowej będę starał się przybliżyć kulisy pracy wirtualnego asystenta. Na czym polega ten nowy i stosunkowo niepopularny jeszcze zawód. Odpowiem również na pytania z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć w pracy (i nie tylko), co jest najtrudniejsze, daje największą satysfakcję oraz wiele wiele innych.

Jednak blog nie będzie tylko i wyłącznie o aspektach zawodowych wirtualnego asystenta. Moim celem jest zamieszczanie treści dotyczących wykorzystania własnego potencjału oraz poprawy efektywności. Chcę, aby znalazł tutaj coś dla siebie każdy kto jest gotowy do działania lub chce takim być w przyszłości. Mam nadzieję, że miejsce to będzie atrakcyjne dla osób będących na początku swojej zawodowej drogi. Postaram się umieścić ciekawe informacje, które będą mogły skrócić dystans pomiędzy podjęciem atrakcyjnego stażu lub zdobyciem pracy.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego też będę szukał razem z wami inspiracji do propagowania spędzania swojego wolnego czasu w sposób atrakcyjny. Aby głowa dobrze pracowała musi się przede wszystkim dobrze relaksować. Dlatego co jakiś czas będę starał się podsunąć ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w myśl zasady „łączenia przyjemnego z pożytecznym”.

Poza tym nie wykluczam komentowania bieżącej sytuacji dotyczącej zagadnień ekonomicznych, szczególnie istotnych dla losów naszego Kraju. Nie mniej blog ma charakter całkowicie apolityczny i jest to temat, którego na nim nie znajdziesz.

Tyle tytułem wstępu. Zapraszam do śledzenia i komentowania 🙂