Doradztwo osobiste

CV i list motywacyjny

Starasz się o pierwszą pracę lub dojrzałeś do decyzji o zmianie? Możemy pomóc stworzyć CV lub ulepszyć obecne tak aby sprostały wymaganiom pracodawców. Jakość dokumentów aplikacyjnych ma kluczowe znaczenie przy decyzji o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną.

Doradztwo zawodowe

Wsparcie przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru ścieżki zawodowej, edukacyjnej. Analiza ofert na rynku pracy oraz przygotowanie do procesu rekrutacyjnego.

Legalizacja pobytu w Polsce

Załatwienie spraw formalnych niezbędnych do zalegalizowania pobytu w Polsce dla cudzoziemców z poza UE.

Pozyskiwanie dofinansowania na działalność gospodarczą

Przygotowanie do procesu aplikowania o dofinansowanie – informacja na temat zasad, analiza i wypełnienie wniosku oraz doradztwo przed wystąpieniem na komisji oceny wniosków.

Planowanie celów i realizacji zadań

Zakładane cele oraz zadania nie udaje się zrealizować lub tracisz motywację? Często już na etapie planowania uniemożliwiamy sobie finalną realizację celu. Z nami spróbuj wejść na wyższy poziom efektywności.

Audyt CV

Przygotowujesz się do wysyłania CV, ale masz obawy, że nie jest wystarczająco dobre? Prześlij nam CV do sprawdzenia wraz z informacją o stanowisko na jakie będziesz aplikować. W odpowiedzi prześlemy Tobie sugestie dotyczące ulepszenia CV.